Vital-Body

gabinet masażu leczniczego i relaksacyjnego

ZOBACZ OFERTĘ

W GABINECIE VITAL-BODY


Miejscu, które przeniesie Cię do świata relaksu i dobrego samopoczucia. Oferta, jaką przygotowałem, opiera się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do Państwa potrzeb. W oparciu o to proponuję masaże lecznicze, relaksacyjne a także zabiegi.

TERAPIA PRZECIWOBRZĘKOWA

Profesjonalny drenaż limfatyczny oraz kompleksowa terapia przeciwobrzękowa obrzęków limfatycznych, żylnych i mieszanych. Jest to najskuteczniejsza metoda redukcji obrzęków. Jej działanie jest przebadane oraz z powodzeniem stosowane przy obrzękach nóg oraz rąk, uczuciu ciężkich nóg, usunięciu węzłów chłonnych, mastektomii oraz histerektomii. Masaż może być wzbogacony o bandażowanie kompresyjne specjalistycznymi bandażami elastycznymi, które wzmacniają i podtrzymują efekt zabiegu. Cena oraz czas trwania zabiegu dobierane są indywidualnie w zależności od obszaru oraz zaawansowania obrzęku.

MASAŻYSTA PAWEŁ ZWOLIŃSKI


Jestem dyplomowanym masażystą oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Limfologicznego. Od wielu lat pasjonuje mnie nurt body work, czyli praca z ciałem. Zajmuję się masażem terapeutycznym, relaksacyjnym oraz terapią przeciwobrzękową.

Praca w najlepszych ośrodkach i hotelach SPA na terenie Dolnego Śląska dała mi praktykę w zakresie odnowy biologicznej i nurtu SPA. Natomiast doświadczenie w uzdrowisku i gabinetach masażu pozwoliły mi zgłębić wiedzę na temat masażu i terapii leczniczych. Zgodnie z zasadą "w zdrowym ciele zdrowy duch" ciało i umysł traktuję jako jedność. Umiejętności jakie posiadam pozwalają mi działać zarówno na płaszczyźnie leczniczej, jak i relaksacyjnej - tak ważnej w dzisiejszych czasach. Stworzyłem pracownię masażu leczniczego i relaksacyjnego, w której osoby mające różne oczekiwania odnośnie zabiegów dobiorą odpowiadający im masaż, czy zabieg.


PROFESJONALIZM


DOŚWIADCZENIE


ZAUFANIE KLIENTA

CERTYFIKATY


OPINIE KLIENTÓW


Profesjonalnie i z dbałością o każdy detal. Polecam zarówno na rozluźnienie jak i przy wszelkich dolegliwościach kręgosłupa szyjnego i całych pleców.

- Marta K.

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów i masażu, a przede wszystkim zrelaksowana i wypoczęta. Gorąco polecem wszystkim!

- Angelika M.

Do gabinetu Pana Pawła trafiłam z nawracającym bólem lędźwi. Po kilku regularnych wizytach mój ogólny komfort życia się poprawił, nic mnie już nie boli.

- Kamila B.